Ladies' Sunglasses Helly Hansen HH5007-C03-52
S0324331
Rating
Tax included
Quantity
Description
  • Gender: Lady
  • Solar filter: Class 3
  • Legs: 140 mm
  • Bridge: 18 mm
  • Type: Ladies' Sunglasses
  • Lenses: Ø 52 mm
  • Lens material: Polycarbonate
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)