Okulary przeciwsłoneczne Damskie Balmain BPS-151A-55 Ø 55 mm
S0389558
Ocena
Brutto
Ilość
Opis
Jeśli szukasz trendów na rynku, prezentujemy Okulary przeciwsłoneczne Damskie Balmain BPS-151A-55 Ø 55 mm!
  • Rodzaj: Okulary przeciwsłoneczne Damskie
  • Płeć: Kobieta
  • Ochrona: 100 % ochrona przed promieniami UV (UV400)
  • Materiał soczewki: Poliwęglany
  • Kolor:
    • Czarny
    • Szary
  • Materiał: Octan
  • Zawiera: Zawiera etui lub pokrowiec marki
  • Most: 16 mm
  • Zauszniki: 145 mm
  • Soczewki: Ø 55 mm
Szczegóły produktu
Balmain
S0389558
nowość!
nowość!
Opinie
Napisz swoją opinię