Ochelari de Soare Damă Polaroid 6074-S-PJP-99 Ø 99 mm
S0352508
Rating
Cu TVA
Cantitate
Descriere
Dacă vă place să purtați ultimele tendințe de modă și complemente și accesoriile sunt vitale pentru întreaga dvs. imagine, nu ratați Ochelari de Soare Damă Polaroid 6074-S-PJP-99 Ø 99 mm! Mândriți-vă cu cele mai bune mărci de ochelari de soare .
  • Caracteristici: Protejează împotriva a 100% din razele solare UV (UV400)
  • Include: Include carcasă de la firmă
  • Gen: Femeie
  • Tip: Ochelari de Soare Damă
  • Material lentile: Policarbonat
  • Protecție: Protejează împotriva a 100% din razele solare UV (UV400)
  • Culoare: Albastru
  • Material: Plastic
  • Pod: 15 mm
  • Brațe: 140 mm
  • Filtru solar: categoria 3
  • Lentile: Ø 99 mm
Detalii ale produsului
Polaroid
S0352508
Nou
Nou
Recenzii
Scrie-ti recenzia